ظاهرمون عوض شد!

بیشتر از یکسالِ که سایت آرمیک سافت راه اندازی شده ولی هنوز ظاهر سایت به همون شکل اول باقی مونده بود، انجام و به پایان رسوندن پروژه‌ها اولویت بالاتری نسبت به سایت  داشت. ولی وقتی یه کم تعداد ما زیاد تر شد و یه سری از بچه‌ها که خدمتشون به مملکت به اتمام رسید، به جمع اضافه شدن و حالا دیگه جای خالی یه سایت جدید و بروز برای شرکت احساس می‌شد.

howdochamele-min

 

این مطلب رو حتما بخونید 👇🏻
  راهنمای کلی رمز یکبار مصرف کلیه بانک ها

برای نوع طراحی سایت، تصمیم به استفاده از طراحی واکنش‌گرا گرفتیم چون برای بازدید از هر ابزارکی (همون گجِت) خوب نشان داده میشد و دوباره کاری نداشتیم، در ضمن ما یک وبسایت نیاز داشتیم که از طریق اون شرکت و تیممون معرفی بشه، و این می تونست دست ما رو برای ساده بودن ظاهر سایت باز بزاره و و ویژگی های تیم رو بیشتر به چشم بیاره.

بعد از اینکه نظرات بچه‌ها رو گرفتیم و محتوای سایت نهایی شد، شروع کردیم به کار و در ابتدا تصمیم به ایجاد یک صفحه کلی و قرار دادن کل اطلاعات در همین یک صفحه بود، ولی محتوای ما بیشتر از این حد بود که به نوعی جلوه‌ی زیبایی به سایت نمیداد، محتوا را تقسیم بندی و در صفحات مجزا به نمایش آوردیم.

و خلاصه وبسایتمون در پنج صفجه مجزا که به ترتیب، صفحه خانگی که حاوی ویژگی‌های تیم و راه های تماس با ماست، صفجه تیم آرمیک که توش مختصری در مورد تیم و اعضای تیممون نوشتیم، چندتا از نمونه کارها رو در صفجه بعدی به نماش گذاشتیم، صفحه بلاگ که از تجربیات خودمون مینویسیم و در نهایت اگر کسی تمایل به همکاری با ما داشته باشه، خیلی خوشحال میشیم که از صفحه همکاری با تماس بگیره!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *